Aktualności

Agnieszka Glinka dała awans na mistrzostwa Europy

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych do lat 17 w ostatnim meczu eliminacji pokonała Austrię 2:1 i awansowała na mistrzostwa Europy. Zwycięskiego gola dla biało-czerwonych zdobyła zawodniczka UKS SMS Łódź Agnieszka Glinka. W tym meczu wystąpiły cztery piłkarki naszego klubu: Agnieszka Glinka, Wiktoria Zieniewicz, Paulina Filipczak i Paulina Oleksiak.
Zespół prowadzony przez Ninę Patalon zajął pierwsze miejsce w grupie.

Polska – Austria 2:1 (1:1)

Bramki: Paulina Tomasiak 3, Agnieszka Glinka 76 – Julia Wagner 21

Polska: Sara Kierul – Paulina Oleksiak, Oliwia Silny,Paulina Tomasiak, Wiktoria Zieniewicz, Kinga Kozak, Paulina Filipczak (75, Agnieszka Glinka), Adriana Achcińska, Zofia Buszewska,  Klaudia Homa,  Alexis Legowski (59, Wiktoria Kiszkis).

Published by Marcinek