Piłkarki UKS SMS zwycięskie

Osiemnasta kolejka ekstraligi piłkarek nożnych była udana dla drużyny UKS SMS. Łodzianki na własnym boisku wygrały z  AZS PSW Biała Podlaska 2:1 (0:0). Drużyna gości gola zdobyła w 66 minucie i zanosiło się na sporą niespodziankę. Na szczęście nasze piłkarski ostro zabrały się do pracy i zdołały jeszcze strzelić dwa gole.
Filipczak w 70 min trafiła na 1:1, a pięć minut później bramkę zdobyła Karczewska.

SMS: Paturaj – Kurzawa, Zdunek (67, Filipczak), Konat, Molenda- Enjo (60, Kołodziejek), Walak, Parczewska, Kharlanava (88 Osińska), Wiankowska (90 Wesołowska) – Karczewska.

Ten wynik sprawił, że podopieczne trenera Marka Chojnackiego coraz poważniej mogą myśleć grze w czołowej szóstce rozgrywek.