Aktualności

Wielka Sobota piłkarek w Krakowie

Przed nami  19. kolejka ekstraligi piłkarek nożnych. Wszystkie spotkania rozegrane zostaną w Wielką Sobotę. UKS SMS Łódź czeka wyjazdowe spotkanie w Krakowie z AZS UJ. Początek pojedynku o godz. 13. Pierwszy mecz tych drużyn wygrały 1:0 podopieczne trenera Marka Chojnackiego. Wówczas gola zdobyła Kasandra Parczewska. Krakowianki są na ósmym  miejscu i do naszej drużyny (piąta lokata) tracą dziewięć punktów.

Po tej kolejce będzie przerwa na rozgrywki reprezentacji narodowych. Ekstraliga wróci dopiero w terminie 14/15 kwietnia.

19. kolejka:

AZS PSW Biała Podlaska – Olimpia Szczecin (godz. 10.30)
AZS Wrocław – Górnik Łęczna (godz. 11)
Sportowa Czwórka Radom – Unifreeze Górzno (godz. 11)
Mitech Żywiec – AZS PWSZ Wałbrzych (godz. 12)
AZS UJ Kraków – UKS SMS Łódź (godz. 13)
Medyk Konin – Czarni Sosnowiec (godz. 17)

Published by Marcinek