Aktualności

Piłkarki nożne UKS SMS grają w niedzielę

Przed piłkarkami nożnymi ekstraligi dwudziesta kolejka sezonu. Zawodniczki wracają do rywalizacji po dwutygodniowej przerwie przeznaczonej na eliminacyjne mecze MŚ 2019 reprezentacji Polski. Niestety, nie popisał się w nich… PZPN. Najpierw nie zgłoszono zawodniczki na mecz z Albanią, a później był lot do Szkocji tanimi liniami opóźniony o pół dnia i decyzja selekcjonera o „rozruchu na lotniskowym korytarzu”.  Coś na ten temat będzie mogła powiedzieć Martyna Wiankowska.

Wróćmy jednak do ligowych zmagań.  W niedzielę UKS SMS Łódź podejmować będzie Mitech Żywiec (godz. 11, ul. Milionowa 12). Jeżeli nasze zawodniczki wygrają, to zapewnią sobie piątą pozycję.

Pozostałe spotkania odbędą się w sobotę:

Górnik Łęczna – Sportowa Czwórka Radom
Unifreeze Górzno – Medyk Konin
Czarni Sosnowiec – AZS PSW Biała Podlaska
Olimpia Szczecin – AZS UJ Kraków
AZS PWSZ Wałbrzych – AZS Wrocław

Published by Marcinek