Aktualności

UKS SMS Łódź 2006 – ŁAF

Wynik 4-1 (2-0) dla SMS
Bramki:
5min – Nowacki, asysta: Komorowski
11min – Płuciennik, asysta: Rozpara
32min – Płuciennik, asysta: Nowacki
43min – Komorowski, asysta: Sondaj

Mecz prowadzony w szybkim tempie głównie za sprawą naszej drużyny, która konstruowała składne, drużynowe akcje, po których zdobywaliśmy bramki i tworzyliśmy dużo sytuacji podbramkowych. Oddawaliśmy też dużo strzałów z przygotowanych pozycji z dystansu. Przeciwnik starał się nam przeszkadzać i grać długą piłką od swojej bramki. Niestety w końcówce straciliśmy jedną bramkę. Dzisiaj zagrało w sumie 16 chłopców (wszyscy wyznaczeni na mecz).
Nasza drużyna odniosła w pełni zasłużone zwycięstwo, a przy lepszej skuteczności naszych zawodników, wynik mógł być okazalszy.

Autor: Mariusz Rdzany

Published by Sizzzar