Aktualności

Dziewczyny graja na szóstkę

Sezon 2017/2018 pomału się kończy. Wszystkie rozgrywki wchodzą w fazę końcową w tym również dziewczyn. Po raz pierwszy trenerzy w raz ze swoimi zawodniczkami we wszystkich kategoriach awansowały do finałów Mistrzostw Polski. Młodziczki pod wodzą trenera Sebastiana Papisa swoje finały będą grały w dniach 7-10. czerwiec  w województwie Kujawsko Pomorskim , jesteśmy przekonani, że dziewczynki pokażą lwi pazur. Juniorki młodsze w raz z trenerem Adrianem Sokołowskim po raz trzeci będą walczyć o mistrzostwo Polski, zaczynając meczem z Unią Lublin w dniu 30 maja 2018r. W Szczecinie Trenerka Marzena Salamon w dniach 23-29.06.2018r  w finałowym turnieju poprowadzi Juniorki. Mamy nadzieję, że Juniorki spiszą się na medal.

Wszystkim zawodniczkom i ich trenerom życzymy samych zwycięstw i zakończenia sezonu bez kontuzji.

Published by Janusz Matusiak