środa, 27 października

Aktualności

Turniej finałowy Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek!

Już w najbliższy czwartek (06.07.2018 r.) rozpocznie się turniej finałowy Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek (Klubowe Mistrzostwa Polski Kobiet do lat 13), który odbędzie się na obiektach SMS-u w Łodzi.

Zawody sportowe wyłoniły osiem najlepszych drużyn, które musiały przebrnąć najpierw eliminacje wojewódzkie, następnie etap strefowy, półfinały aż w końcu znalazły się w turnieju finałowym.

Do grupy A trafiły następujące drużyny:

4 ResPect Krobia,
KS Włókniarz Białystok,
UKS SMS Łódź,
UKS 3 Staszówka Jelna.

Grupę B stanowią następujące drużyny:

UKS Olimpia Szczecin,
UKS Ząbkovia Ząbki,
KS AZS Wrocław,
AZS PSW Biała Podlaska.

Aktualnym Mistrzem Polski w tej kategorii wiekowej jest drużyna Ząbkovii Ząbki natomiast wicemistrzem UKS SMS Łódź. Poniżej przedstawiamy harmonogram rozgrywek całego turnieju, na który serdecznie zapraszamy!!!

Piątek (08.06.2018)

  1. 4 ResPect Krobia – UKS 3 Staszkówka / boisko nr 1 godz. 10:00
  2. Olimpia Szczecin – AZS PSW Biała Podlaska / boisko nr 2 godz. 10:00
  3. Włókniarz Białystok – UKS SMS Łódź / boisko nr 1 godz. 11:00
  4. Ząbkovia Ząbki – AZS Wrocław / boisko nr 2 godz. 11:00
  5. UKS 3 Staszkówka Jelna – UKS SMS Łódź / boisko nr 1 godz. 16:00
  6. AZS PSW Biała Podlaska – AZS Wrocław / boiska nr 2 godz. 16:00
  7. 4 ResPect Krobia – Włókniarz Białystok / boisko nr 1 godz. 17:00
  8. Olimpia Szczecin – Ząbkovia Ząbki / boisko nr 2 godz. 17:00

Sobota (09.06.2018)

  1. Włókniarz Białystok – UKS 3 Staszkówka Jelna / boisko nr 2 godz. 9:30
  2. UKS SMS Łódź – 4 ResPect Krobia / boisko nr 1 godz. 9:30
  3. Ząbkovia Ząbki – AZS PSW Biała Podlaska / boisko nr 1 godz. 10:30
  4. AZS Wrocław – Olimpia Szczecin / boisko nr 2 godz. 10:30

Półfinał A (o miejsca 1-4)

  1. zwycięzca grupy A (C1) – druga drużyna grupy B (C2) / boisko nr 1 godz. 18:00
  2. zwycięzca grupy B (C3) – druga drużyna grupy A (C4) / boisko nr 1 godz. 19:00

Półfinał B (o miejsca 5-8)

  1. III drużyna grupy A (D1) – IV drużyna grupy B (D2) / boisko nr 2 godz. 18:00
  2. III drużyna grupy B (D3) – IV drużyna grupy A (D4) / boisko nr 2 godz. 19:00

Niedziela (10.06.2018) Mecze o miejsca:

Mecz o VII miejsce
przegrany D1/D2 – przegrany D3/D4 / boisko nr 2 godz. 9:30

Mecz o V miejsce
zwycięzca D1/D2 – zwycięzca D3/D4 / boisko nr 2 godz. 10:30

Mecz o III miejsce
przegrany C1/C2 – przegrany C3/C4 / boisko nr 1 godz. 12:00

Mecz o I miejsce
zwycięzca C1/C2 – zwycięzca C3/C4 / boisko nr 1 godz. 13:00

Published by Sizzzar