Aktualności

Porażka Senegalu

Piłkarska reprezentacje Chorwacji  pokonała Senegal 2:1. Tym samym senegalska drużyna po remisach z Luksemburgiem, Bośnią  i Hercegowiną oraz Uzbekistanem poniosła porażkę.
Chorwacja – Senegal 2:1 (0:0)
0:1 – Ismaila Sarr 48
1:1 – Ivan Perisić 63
2:1 – Andrej Kramarić 78

Chorwacja: Danijel Subasić (67, Lovre Kalinić) – Domagoj Vida, Dejan Lovren (46, Tin Jedvaj), Vedran Corluka, Ivan Strinić – Ivan Rakitić (66, Mateo Kovacić), Milan Badelj (46, Andrej Kramarić) – Ante Rebić (61, Marcelo Brozović), Luka Modrić, Ivan Perisić – Mario Mandzukić (46, Nikola Kalinić).

Senegal: Abdoulaye Diallo – Lamine Gassama, Kalidou Koulibaly (82, Kara Mbodj), Salif Sane, Youssouf Sabaly – Alfred N’Diaye (75, Papa Waigo N’Diaye), Idrissa Gueye (88, Cheikh N’Doye) – Ismaila Sarr (74, Mame Diouf), Sadio Mane, M’Baye Niang (65, Keita Balde) – Diafra Sakho (86,  Moussa Sow).

Published by Marcinek