Aktualności

Polskie piłkarski przegrały ze Szkocją

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych  przegrała ze Szkocją 2:3 (1:0) w meczu rozegranym w Kielcach w ramach grupy 2 eliminacji mistrzostw świata i straciła szanse na awans do finałowego turnieju.Cały mecz w biało-czerwonych barwach rozegrał Martyna Wiankowska z UKS SMS Łódź.

W następnym spotkaniu Polki 31 sierpnia na wyjeździe zmierzą się z Białorusią.

Bramki dla Polski: Dżesika Jaszek 6, Sophie Howard 66, samobójcza, dla Szkocji:  Kim Little 78, Jane Ross 80, Lisa Evans 90

Polska:  Katarzyna Kiedrzynek –  Aleksandra Sikora,  Dagmara Grad,   Jolanta Siwińska,  Agata Guściora,  Martyna Wiankowska –  Dominika Grabowska, Katarzyna Daleszczyk (73, Sylwia Matysik),  Agnieszka Winczo,   Ewelina Kamczyk (58, Agata Tarczyńska) –  Dżesika Jaszek (58, Julia Matuschewski).

Published by Marcinek