Aktualności

W sobotę piłkarki nożne zagrają z GKS Katowice

Piłkarki nożne UKS SMS na własnych obiektach przygotowują się do nowego sezonu w ekstralidze. Kolejnym sprawdzianem formy podopiecznych trenera Marka Chojnackiego będzie sobotni sparing z beniaminkiem najwyższej klasy rozgrywkowej – GKS Katowice. Spotkanie rozegrane zostanie na boisku przy ul. Minerskiej, początek o godz.14.

Piłkarki nożne GKS Katowice popisały się nie lada wyczynem. Zawodniczki śląskiej drużyny wywalczyły trzeci z rzędu awans, tym razem do ekstraligi. – Przede wszystkim chcemy się utrzymać, bo wiemy, że beniaminkowie ostatnio mieli z tym problemy – mówi menedżer sekcji piłkarek Mariusz Polak.

W Katowicach żartują, że  podopieczne trenera Witolda Zając zawstydziły klubowych kolegów, którzy od lat nie potrafią awansować do piłkarskiej ekstraklasy!

Published by Marcinek