Aktualności

Trzecie kolejka ekstraligi piłkarek przyniosła wiele goli

Piłkarki nożne ekstraligi rozegrały trzecią kolejkę sezonu. Pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach odniosła drużyna UKS SMS. Łodzianki pokonały u siebie 4:0 AZS Wrocław (gole: Maja Osińska, Katarzyna Konat, Paulina Filipczak, Paulina Oleksiak). Podopieczne trenera Marka Chojnackiego zajmują siódme miejsce w tabeli.
Do rywalizacji włączył się  mistrz Polski, który wcześniej walczył w eliminacjach Ligi Mistrzyń. Górnik Łęczna wygrał w Szczecinie z Olimpią 7:0. Bramki  zdobyły: Ewelina Kamczyk 5, Dominika Grabowska  i Agnieszka Jędrzejewicz.

Pozostałe wyniki:
GKS Katowice – AZS PWSZ Wałbrzych 1:2
Polonia Poznań – Medyk Konin 0:11
Czarni Sosnowiec – Mitech Żywiec 3:1
AZS PSW Biała Podlaska – AZS UJ Kraków 3:3

Published by Marcinek