Aktualności

Trzy piłkarki UKS SMS mają szansę zagrać z Turcją

W niedzielę w Białej Podlaskiej rozpoczęło się zgrupowanie piłkarek nożnych reprezentacji Polski U19.  Biorą w nim udział trzy zawodniczki UKS SMS Łódź: Paulina Filipczak, Angelica Kołodziejek i Oliwia Szperkowska. Z drużynę narodową nie może ćwiczyć Klaudia Jedlińska, którą wyeliminowała kontuzja.
Z powodu urazów zgrupowanie opuściły dwie zawodniczki: Joanna Węcławek z Czarnych Sosnowiec oraz Marta Olejarczyk z Sokoła Kolbuszowa Dolna. Sztab na ich miejsce powołał już nowe zawodniczki. Z AZS UJ Kraków na zgrupowanie przyjedzie Katarzyna Włodarczyk, a z AZS PSW Biała Podlaska Agata Wołos.

Kadra rozegra dwa spotkania towarzyskie z reprezentacją Turcji.  Pierwsze odbędzie się we wtorek o godzinie 17 na stadionie PSW Biała Podlaska. Drugie natomiast dwa dni później na Stadionie Miejskim w Radzyniu Podlaskim również o godzinie 17.

Published by Marcinek