Aktualności

Polki znów pokonały reprezentację Turcji. Filipczak najlepszą zawodniczką meczu!

Piłkarska reprezentacji Polski piłkarek nożnych U19 w drugim towarzyskim spotkaniu rozegranym na stadionie w Radzyniu Podlaskim pokonała Turcję 2:1. Prowadzenie w tym meczu objęły rywalki, które zdobyły gola w 14 miuncie. Później jednak bramki zdobywały biało-czerwone, które pokonały bramkarkę Turcji w 42 i 57 minucie.

W tym spotkaniu  zagrały zawodniczki UKS SMS Łódź:  Paulina Filipczak wystąpiła 45 minut, a Angelika Kołodziejek pojawiał się w ostatnich dwudziestu minutach. Tym razem nie wystąpiła Oliwia Szperkowska, która broniła polskiej bramki we  wtorkowym zwycięskim, pierwszym meczu z Turcją (4:0) .

Należy odnotować, że Paulina Filipczak została uznana za najlepszą zawodniczkę czwartkowego spotkania. Wielkie gratulacje dla naszej piłkarki!

 

Published by Marcinek