Aktualności

Piłkarki nożne UKS SMS na zgrupowaniu reprezentacji

W ten weekend ekstraliga piłkarek nożnych nie rywalizuje. To czas dla piłkarskich reprezentacji. Pierwsza drużyna narodowa nie ma już szans na awans do mistrzostw świata, ale czeka ją jeszcze jeden mecze. We wtorek zmierzy się w ostatnim eliminacyjnym spotkaniu ze Szwajcarią, która w czwartek nieoczekiwanie przegrała 1:2 ze Szkocją. Aby wygrać grupę i awansować z pierwszego miejsca na mundial, faworyzowane Helwetki muszą w Mielcu zdobyć trzy punkty.

Tymczasem reprezentacja Polski  U-17 przebywa na konsultacji szkoleniowej w Malborku. Wśród wybranek trener  Niny Patalon są zawodniczki UKS SMS Łódź: Wiktoria Zieniewicz, Paulina Oleksiak, Katarzyna Kałużna, Oliwia Silny i Gabriela Grzybowska. Kontuzja wyeliminowała Agnieszkę Glinkę.

W następnej kolejce ekstraligi, 9 września, UKS SMS podejmuje Górnika Łęczna. Początek spotkania o godz. 12).

Published by Marcinek