Aktualności

Piłkarki UKS SMS podejmują mistrza Polski

Po przerwie na mecze reprezentacji Polski do rywalizacji wraca ekstraliga piłkarek nożnych. Bardzo ciekawy mecz odbędzie się w Łodzi. Na boisku przy ul. Milionowej 12 UKS SMS podejmie Górnika Łęczna, mistrza Polski (niedziela, godz. 11, wstęp wolny).

Górnik wysłał na zgrupowania reprezentacji aż dziesięć swoich podstawowych piłkarek. Młode łodzianki w zeszłym sezonie jako jedne z nielicznych odebrały drużynie z Łęcznej punkty, wiedzą więc jak to robić.  Obserwatorzy rozgrywek podkreślają, że UKS SMS złapał już właściwy rytm  po niezbyt udanym początku sezonu i w dwóch ostatnich spotkaniach przed reprezentacyjną przerwą wbił rywalkom 11 goli, nie tracąc przy tym ani jednego.

5. KOLEJKA EKSTRALIGI KOBIET

Sobota,
godz. 16 Polonia Poznań – AZS Wrocław

Niedziela,

godz. 11 SMS Łódź – Górnik Łęczna

godz. 11 AZS PSW Biała Podlaska – Medyk Konin

godz. 11 AZS UJ Kraków – Mitech Żywiec

godz. 13 Czarni Sosnowiec – AZS PWSZ Wałbrzych

godz. 15 GKS Katowice – Olimpia Szczecin

Published by Marcinek