Aktualności

SMS CUP rocznik 2011

16 września na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego odbyła się I edycja turnieju SMS CUP dla rocznika 2011.
W zawodach zagrało 16 zespołów: ŁKS Łódź, Akademia Futbolu Widzew Brzeziny, Football Academy Bełchatów, Football Academy Łódź- Zachód , Widzew Łódź, UKS Gol Brodnica, UKS Concordia Piotrków Trybunalski, Stowarzyszenia Akademia Piłkarska Andrespolia, SMS Centrum Rozwoju Indywidualnego Pabianice, Soccer Kids Łowicz, Boruta Zgierz, Unia Skierniewice, RKS Lechia Tomaszów , Łódzka Akademia Futbolu oraz dwa zespoły gospodarzy turnieju UKS SMS Łódź.

Wszystkie zespoły grały bez punktacji, liczyła się dobra zabawa oraz rozwój sportowy. Wielkie podziękowania dla rodziców rocznika 2011 za świetną organizacją turnieju stojącą na bardzo wysokim poziomie.
Kolejna edycja naszego turnieju już w sezonie zimowym w hali sportowej na którą serdecznie zapraszamy.

 

Published by Sizzzar