Aktualności

CLJ U15 UKS SMS – AP OSTRÓDA

CLJ U-15 UKS SMS ŁÓDŹ – AP OSTRÓDA 5:0 (0:0)
gole – Musik x2, Wódz x2, Rzepkowski

CHADAŁA – GOSS, SZYDLIK, DRAPIŃSKI, PRZYBYLSKI – CHOMICZ, ZAWIERUCHA, LIPKA – RZEPKOWSKI, JANICKI, MROWICKI

Rezerwowi: BORYS, WÓDZ, WIENCZEK, MUSIK, ŁYSIAK, DIBWE, CZAJKOWSKI

Trener Jonczyk– „Jeśli chodzi o mecz trochę jestem zły ze tak podeszliśmy do spotkania. Ciągle powtarzam chłopakom, że w ich wieku jest tysiące młodych ludzi którzy chcą grac w piłkę i zapewne z takim z nastawieniem przyjechał do nas z daleka zespól z Ostródy. Znam potencjał zespołu i wiem ze wielu zawodników stać na to by pociągnąć zespól i wpłynąć na oblicze meczu . W pierwszej połowie nie zrealizowaliśmy planu taktycznego wcale jakim było wykorzystanie dziur w obronie zespołu gości. Na druga polowe wyszli zawodnicy którzy byli wkurzeni ze siedzą na ławce i worek z bramkami sie rozwiązał. Wierze w to że w następnych meczach zawodnicy ,którzy dziś zagrali słabiej obejrzą swój mecz i zagrają lepiej. Powielanie ciągle tych samych błędów nie sprzyja indywidualnemu rozwojowi. Pracujemy dalej i idziemy do przodu. Przemek Chomicz , który dziś zadebiutował w CLJ pokazał charakter i był najlepszym zawodnikiem meczu.”

[foogallery id=”17432″]

Published by Sizzzar