Aktualności

Zieniewicz i Achcińska zdobyły gole w wygranym meczu z Łotwą

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych U-17 w drugim meczu pierwszej rundy eliminacji mistrzostw Europy pokonała 4:1 Litwę. Trzy bramki dla biało-czerwonych zdobyły zawodniczki UKS SMS Łódź. Na listę strzelczyń wpisały się Wiktoria Zieniewicz i dwukrotnie Adriana Achcińska, które zagrały w podstawowym składzie. Katarzyna Kałużna weszła na zmianę.

1:0 – Wiktoria Zieniewicz (21)
2:0 – Adriana Achcińska (22)
3:0 – Kinga Kozak (48)
3:1 – Judita Sabatauskaite (87)
4:1 – Adriana Achcińska (90+2)

W kadrze są jeszcze inne łodzianki: Paulina Oleksiak i Alicja Sokołowska.

Polska: Sara Kierul (73, Marta Kaźmierczak) – Oliwia Silny, Zuzanna Radochońska, Paulina Tomasiak, Wiktoria Zieniewicz, Kinga Kozak (60, Wiktoria Nowak), Adriana Achcińska, Wiktoria Kiszkis (80, Anna Konkol), Michelle Biskup (80, Katarzyna Kałużna), Zofia Buszewska, Natalia Bidas (80, Natalia Wróbel)

Kolejny mecz ze Szkocją (10 października w Malborku).

Published by Marcinek