Aktualności

Czarni Sosnowiec na boisku przy ul. Milionowej

Piłkarki nożne ekstraligi wznawiają rozgrywki po długiej reprezentacyjnej przerwie. Ciekawie powinno być w Łodzi, gdzie w niedzielę UKS SMS podejmować będzie drużynę Czarni Sosnowiec. Spotkanie na boisku przy ul. Milionowej rozpocznie się w samo południe. W obydwu drużynach nie brakuje reprezentantek Polski, co powinno być gwarantem dobrego i emocjonującego pojedynku.

Spotkania ósmej kolejki:

AZS PWSZ Wałbrzych – Mitech Żywiec (niedziela, godz. 11)
Olimpia Szczecin – AZS PSW Biała Podlaska (niedziela, godz. 11)
AZS Wrocław – AZS UJ Kraków (niedziela, godz. 11)
UKS SMS Łódź – Czarni Sosnowiec (niedziela, godz. 12)
Górnik Łęczna – Medyk Konin (niedziela, godz. 15)
GKS Katowice – Polonia Poznań 3:0 /walkower

Published by Marcinek