Aktualności

Bez Danuty Paturaj do Białej Podlaskiej

Piłkarki nożne rozegrają w sobotę dziewiątą kolejkę ekstraligi. Przed zespołem UKS SMS wyjazdowe spotkanie. Podopieczne trenera Marka Chojnackiego zagrają Białej Podlaskiej z AZS PSW. To bardzo ważne spotkania dla obydwu zespołów, które walczą o  miejsce w czołowej szóstce  mistrzostw Polski. UKS SMS jest obecnie szósty, a drużyna AZS PSW zajmuje siódme miejsce, ale należy pamiętać, że obydwie drużyny mają tyle samo punktów. Zwycięzca będzie mógł patrzeć w przyszłość ze znacznie większym spokojem.

O wielkim pechu może mówić Danuta Paturaj. Łódzka bramkarka w minionej kolejce doznała urazu obojczyka i nie zagra do końca rundy.  Ma ją zastąpić, Oliwia Szperkowska, tegoroczna mistrzyni Polski U-19 i reprezentantka kraju w tej kategorii wiekowej.

Mecze 9. kolejki:
Mitech Żywiec – AZS Wrocław (sobota, godz. 11)
AZS PSW Biała Podlaska – SMS Łódź (sobota, godz. 11)
Czarni Sosnowiec – GKS Katowice (sobota, godz. 11)
AZS UJ Kraków – Olimpia Szczecin (sobota, godz. 11)
Medyk Konin – AZS PWSZ Wałbrzych (sobota, godz. 11)
Polonia Poznań – Górnik Łęczna (sobota, godz. 17)

Published by Marcinek