Aktualności

CLJ U15 UKS SMS Łódź – Jagiellonia Białystok 1-4

Skład UKS SMS Łódź:
Goździńśki – Moraczewski, Bolsęga, Drapiński, Przybylski – Łysiak, Zawierucha, Lipka – Wódz, Musik, Wienczek

Rezerwowi: Borys, Janicki, Szydlik, Chomicz, Goss

Niestety , po trzech zwycięstwach z rzędu przyszło nam przełknąć gorycz porażki. Zespół gości to chyba jedna z trzech najlepszych dziś drużyn w roczniku 2004 w kraju więc takie mecze , nawet przegrane przynoszą tylko pożytek pod kontem szkoleniowym.

Trener Łukasz Jonczyk: „Ktoś kto spojrzy na wynik powie – ale dominacja zespołu gości. Faktycznie , drużyna z Białegostoku po prostu jeśli chodzi o rzemiosło piłkarskie jest dziś lepsza natomiast my systematycznie skracamy ten dystans. Dzisiaj zagraliśmy inaczej niż w Białymstoku . Graliśmy otwarcie , chcieliśmy atakować i dążyć do zdobycia gola. Niestety kilka razy się to na nas zemściło. Brakowało organizacji w defensywie. Lepiej jednak przegrywać w otwartej grze , rozwijając sie niż „stawiać autobusy” i zdobywa ć punkty. Za tydzień mecz z Legią. Jestem pewien ze wynik bedzie korzystniejszy…”

Published by Sizzzar