Aktualności

Futbol kobiet. Reprezentacyjne powołania

Miłosz Stępiński , selekcjoner reprezentacji Polski piłkarek nożnych, powołał kadrę na towarzyskie spotkania z Hiszpanią (8 listopada w Leganes) oraz Bośnią i Hercegowiną (13 listopada w Kluczborku).

Kadra:

Bramkarki: Katarzyna Kiedrzynek (Paris Saint-Germain FC, Francja), Anna Szymańska (Czarni Sosnowiec).

Obrońcy: Paulina Dudek (Paris Saint-Germain FC, Francja), Aleksandra Sikora (Juventus FC, Włochy), Małgorzata Mesjasz (AZS PWSZ Wałbrzych), Anna Rędzia (AZS PWSZ Wałbrzych), Martyna Wiankowska (Czarni Sosnowiec), Dagmara Grad (Czarni Sosnowiec).

Pomocnicy: Julia Matuschewski (1. FC Saarbrucken, Niemcy), Katarzyna Daleszczyk (US Sassuolo Calcio Femminile, Włochy), Patrycja Balcerzak (Górnik Łęczna), Dominika Grabowska (Górnik Łęczna), Gabriela Grzywińska (Górnik Łęczna), Sylwia Matysik (Górnik Łęczna), Ewelina Kamczyk (Górnik Łęczna), Emilia Zdunek (Górnik Łęczna).

Napastnicy: Ewa Pajor (VfL Wolfsburg, Niemcy), Agnieszka Winczo (BV Cloppenburg 1919, Niemcy), Dżesika Jaszek (Czarni Sosnowiec).

Published by Marcinek