Aktualności

CLJ U-15 UKS SMS-Legia 0:5 (0:2)

CLJ U-15 UKS SMS-Legia 0:5 (0:2)

Niestety nie udało nam się zrewanżować Legii za porażkę w Warszawie. Jak się okazuje kryzys dopada wcześniej czy później wszystkie drużyny w CLJ,( no może poza Jagiellonią). Od dwóch kolejek nasz zespół znalazł się w dołku i dosyć boleśnie to odczuwamy. Miejmy nadzieję ,że przerwa w rozgrywkach pomoże drużynie zresetować głowy i podniesiemy się już w następnej kolejce w meczu z Escolą.
Szkoda , że poważna kontuzja przytrafiła się jednemu z zawodników gości. Z naszej strony życzymy szybkiego powrotu do zdrowia…

SKŁAD UKS SMS:

Goździńśki – Moraczewski, Bolsęga, Drapiński, Przybylski – Łysiak, Zawierucha, Musik – Wódz, Janicki, Wienczek

Rezerwowi: Chadała, Goss, Mrowicki, Lipka, Chomicz, Szydlik

Published by Sizzzar