Aktualności

II Liga Wojewódzka B1

II Liga Wojewódzka B1 UKS SMS ŁÓDŹ 3: 0 Włókniarz Zgierz.

Strzelcy bramek dla naszego zespołu: Florczak, Salamon, Zygmunt.

W 12 kolejce II Ligi Wojewódzkiej B1 nasz zespół zmierzył się z Włókniarzem Zgierz.
Pewne zwycięstwo 3: 0 nad Włókniarzem Zgierz pozwoliło nam utrzymać 13 pkt przewagę nad Łódzkim Klubem Sportowym. Nasz zespół w tym spotkaniu w pełni kontrolował wydarzenia boiskowe i zasłużenie dopisujemy sobie kolejne 3 punkty i cały czas jesteśmy jedyną drużyną, która jeszcze nie doznała porażki w tej rundzie.
Dobre spotkanie na koncie Wiktora Florczaka. Mądra i rozsądna gra, z dużym zaangażowaniem każdego z zawodników. Cieszą kolejne punkty, cieszy styl prezentowany przez nasz zespół w ostatnich spotkaniach.

W 13 kolejce nasz zespół zmierzy się z miejscowy Pelikanem Łowicz.

Published by Sizzzar