Aktualności

Piłkarki UKS SMS grają w Koninie

Przed piłkarkami nożnymi dwunasta kolejka ekstraligi kobiet, czyli pierwsza seria rundy rewanżowej (w tym roku rozegrane zostaną awansem trzy).  Bardzo ciekawie zapowiada się sobotni pojedynek Medyka Konin z UKS SMS Łódź. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami, rozegrane na boisku przy ul. Milionowej, rozstrzygnął rzut karny, który w drugiej minucie skutecznie wykonała Natalia Chudzik. Medyk jest trzeci w tabeli (26 punktów), a UKS SMS piąty – 18 pkt.

Sobotnie mecze:
Medyk Konin – UKS SMS Łódź (godz. 10:30)
AZS PWSZ Wałbrzych – Olimpia Szczecin (godz. 11)
AZS PSW Biała Podlaska – Czarni Sosnowiec (godz. 11)
Mitech Żywiec – GKS Katowice (godz. 11)
Górnik Łęczna – AZS Wrocław (godz. 12)
AZS UJ Kraków – Polonia Poznań (godz. 12)

Published by Marcinek