Aktualności

Piętnaście bramek piłkarek Medyka!

W środę rozegrano dwa mecze 1/8 finału Pucharu Polski piłkarek nożnych. Prawdziwy trening strzelecki urządziły sobie zawodniczki KKPK Medyk Konin. Przedstawiciel ekstraligi  w wyjazdowym spotkaniu pokonał 15:1 MKS Olimpię II Szczecin (II liga) . Bramki dla zwycięskiej drużyny zdobyły: Klaudia Łasicka 4, 78, Anna Gawrońska 9, 15, 21, 39, 42, Dominika Kopińska 20, 35, 61, Nikol Kaletka 25, 71, Nicole Zając 33, Sandra Sałata 81, Natalia Pakulska 86

W dru8gim meczu KS Rysy Bukowina Tatrzańska (I liga) przegrtała z AZS UJ Kraków (ekstraliga) 3:4

Pozostałe mecze:

LKS Rolnik B. Głogówek (I liga)– TS Mitech Żywiec (ekstraliga), 10 listopada
MUKS Praga Warszawa (I liga) – UKS SMS Łódź (ekstraliga), 28 listopada
MUKS Sokół Kolbuszowa (I liga) – GKS Górnik Łęczna (ekstraliga), 28 listopada
KKPK Medyk II Konin (I liga) – AZS PWSZ Wałbrzych (ekstraliga), 28 listopada
KKP Bydgoszcz (I liga) – MKS Olimpia Szczecin (ekstraliga), 28 listopada
GKS GieKsa Katowice (ekstraliga) – KKS Czarni Sosnowiec (ekstraliga), 28 listopada

Published by Marcinek