Aktualności

B2 II liga woj

NER 2003 PODDĘBICE- UKS SMS 2004 ŁÓDŹ 0:4

Mamy to… mecz o utrzymanie w B2 II lidze wojewódzkiej bezsprzecznie należał do nas. Górowaliśmy nad przeciwnikiem w każdym elemencie piłkarskiego abecadła. Mieliśmy kilka przestojów ale mimo to gospodarze nie byli w stanie mocniej zagrozić naszej bramce i wszystkie strzały lądowały w rękach dobrze dysponowanego Goździńskiego. Wogóle zawodnicy z I zespołu grający z nami w dzisiejszym meczu pokazali że potrafią robić róźnicę na boisku..Szczególne pochwały należą się Michałowi Bolsędze ,który był dziś klasą sam dla siebie….Ozdobą meczu był gol Szymona Pietrzaka zdobyty technicznym strzałem pod poprzeczkę. Po golu dołożyli jeszcze Baniecki, Osiński i Janicki. Troszkę szkoda nie wykorzystanej jedenastki bo wygrana byłaby bardziej okazała…ale nie można nieć wszystkiego 😉

Gratulacje dla zespołu i trenera Modrzejewskiego

Gole: Janicki, Baniecki, Pietrzak, Osiński

UKS SMS- Goździński, Baniecki, Owczarek (C), Bolsęga (ŻK), Łaski, Wódz, Janicki, Zawierucha, Gutowski, Karcz, Rybacki -Mirowski, Tomczyk, Jarzębowski, Osiński,Dworak, Kobalczyk, Pietrzak

Published by Sizzzar