Aktualności

Polki pokonały zespół Bośni i Hercegowiny

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych wygrała z Bośnią i Hercegowiną 4:0 (1:0) w spotkaniu towarzyskim rozegranym w Kluczborku.

Bramki dla biało-czerwonych zdobyły: Marina Lukić 38, samobójcza, Emilia Zdunek 64, Ewelina Kamczyk 66, Gabriela Grzywińska 80

Polska: Anna Szymańska –  Aleksandra Sikora, Patrycja Balcerzak, Małgorzata Mesjasz, Gabriela Grzywińska, Martyna Wiankowska (46, Natalia Chudzik) – Ewelina Kamczyk, Sylwia Matysik (75, Dagmara Grad), Agnieszka Winczo (75, Ewa Pajor), Dominika Grabowska (80,  Dominika Dereń) – 7. Dżesika Jaszek (46, Emilia Zdunek).

Przed meczem Anna Rędzia (AZS PWSZ Wałbrzych), z powodu kontuzji kręgosłupa, opuściła zgrupowanie reprezentacji. Przypomnijmy, że Rędzia to pierwsza piłkarka nożna z UKS SMS Łódź, która została powołana do reprezentacji Polski seniorek. Miało to miejsce w 2014 roku.

Published by Marcinek