czwartek, Maj 23
Łódź, Polska
13.1°C

Aktualności

Awans Legii

Piłkarze Legii Warszawa awansowali do ćwierćfinału Pucharu Polski. Faworyt nie miał problemu z wyeliminowaniem Chrobrego Głogów.
Chrobry Głogów – Legia Warszawa 0:3 (0:2)
0:1 – Michał Kucharczyk 31
0:2 – Cafu 36
0:3 – Cafu 82

Chrobry: Sławomir Janicki – Przemysław Stolc, Damian Wajsak, Marek Wasiluk, Jarosław Ratajczak – Maciej Kona (81′ Michał Borecki), Michał Pawlik, Szymon Drewniak, Rafał Maćkowski (56′ Jakub Bach) – Bartosz Machaj (62′ Konrad Kaczmarek) – Damian Sędziak.

Legia: Radosław Majecki – Paweł Stolarski, William Remy, Mateusz Wieteska, Adam Hlousek – Chris Philipps, Cafu – Michał Kucharczyk (72′ Sebastian Szymański), Kasper Hamalainen (70′ Miroslav Radović), Marko Vesović (46′ Cristian Pasquato) – Sandro Kulenović.

Published by Marcinek