czwartek, Maj 23
Łódź, Polska
13.7°C

Aktualności

Stępiński odpadł z Pucharu Włoch

Mariusz Stępiński był jedynym Polakiem, który w środę wystąpił w meczach 4. rundy piłkarskiego Pucharu Włoch. I był to jego ostatni występ w tym sezonie Coppa Italia. Nie strzelił gola, a jego Chievo Werona przegrało u siebie z Cagliari 1:2 (1:1).

Chievo Werona – Cagliari Calcio 1:2 (1:1)
0:1 – Alberto Cerri 8
1:1 – Mehdi Leris 18
1:2 – Fabio Pisacane 68

Chievo: Adrian Semper – Strahinja Tanasijević (55′ Fabio Depaoli), Fabrizio Cacciatore, Luca Rossettini, Bostjan Cesar – Mehdi Leris, Nicola Rigoni (55′ Mauro Burruchaga), Sofian Kiyine, Emanuele Giaccherini – Filip Djordjević (72′ Sergej Grubac), Mariusz Stępiński.

Cagliari: Rafael – Fabio Pisacane (86′ Darijo Srna), Marco Andreolli, Filippo Romagna – Luca Cigarini, Daniele Dessena, Nicolo Barella, Marko Pajac (78′ Simone Padoin), Paolo Farago – Alberto Cerri, Diego Farias (66′ Joao Pedro).

Published by Marcinek