Aktualności

Z najlepszymi życzeniami świątecznymi

Zastanawiam się, który to już raz, przypominam Wam, że Boże Narodzenie to wspaniały czas. Nie ma jednak co zawracać sobie matematyką głowy, skoro już każdy z Was do świętowania gotowy.

Na bok troski, spory, to najwyższy czas, bowiem wszyscy już czekają na choinki blask. Na jej świeży zapach i kolorów moc. Na tę pierwszą gwiazdkę w wigilijną noc. Kiedy ona już błyśnie niech Wam serce radość ściśnie, niech jasno świeci, niech nadziei płomień wznieci.

Życzę ciepła i miłości i niech Was nigdy ludzie nie zawodzą. By spełniło się choć jedno z Waszych marzeń, dużo szczęścia i niezapomnianych wrażeń!

Już wkrótce weźmiemy do ręki opłatek biały i będziemy sobie życzyć radości i pogody na ten rok cały! Kolędujcie zatem ile tchu w piersi. Róbcie to jednak z umiarem, unikajcie obłędu, bo nadchodzące święta,to czas wytchnienia i zatrzymania od codziennego pędu.

Dużo śniegu, smacznej rybki,
lekkiej i niegroźnej chrypki,
uśmiechu od ucha do ucha
i pogody ducha.

Byście zawsze byli zdrowi,
by się wiodło znakomicie,
by wesołe było życie!

Z najlepszymi życzeniami świątecznymi
Janusz Matusiak
prezes UKS SMS

Published by Marcinek