Aktualności

Michał Bryl i Grzegorz Fijałek później przystąpią do rywalizacji

W Hadze trwa turniej World Tour w siatkówce plażowej, Do Holandii nie pojechała czołowa polska para Michał Bryl i Grzegorz Fijałek.  Pod koniec ubiegłego roku grali w Las Vegas, gdzie zajęli drugie miejsce i wywalczyli cenne punkty zaliczane do rankingu przy kwalifikacjach olimpijskich. W Hadze byłaby szansa na drugi, ale z powodu kontuzji kolana Fijałka – trochę niedoleczonej -trener zdecydował, że nie ma się   śpieszyć z powrotem do rywalizacji. Bryl i  Fijałek mają się spokojnie przygotować do głównej części sezonu.

W ubiegłym roku Grzegorz Fijałek i Michał Bryl w pięknym stylu zdobyli w Hamburgu srebrny medal finałowego turnieju World Touru. W decydującym spotkaniu przegrali z Norwegami Christianem Sorumem i Andersem Molem 0:2 (19:21, 17:21).

Fot. PZPS

Published by Marcinek