Aktualności

Wymagające rywalki reprezentacji Polski

Sześć meczów towarzyskich rozegra reprezentacja Polski piłkarek nożnych przed startem eliminacji do mistrzostw Europy Anglia 2021. Na przełomie  biało-czerwone wezmą udział w prestiżowym turnieju towarzyskim w Europie – Algarve Cup w Portugalii  (27 lutego – 6 marca), a na początku kwietnia zmierzą się z Włochami i Finlandią.  14 czerwca zagrają się jeszcze na wyjeździe ze Słowacją. Kwalifikacje do EURO 2021 rozpoczną się pod koniec sierpnia. Losowanie grup zaplanowano na 21 lutego w szwajcarskim Nyonie.
Przypomnijmy, że w poprzednim roku Kasandra Parczewska  i Olga Zubchyk (obie UKS SMS Łódź) otrzymały powołania na mecz towarzyski z Estonia (4 października).  Warto także w tym roku powalczyć o reprezentacyjną szansę!

Published by Marcinek