niedziela, Lipiec 21

Aktualności

Porażka Barcelony

Piłkarze FC Barcelona sensacyjnie przegralina wyjeździe 1:2 z UD Levante w pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu Króla. Jedyną bramkę dla „Dumy Katalonii” w ostatnich minutach zdobył Philippe Coutinho. Rewanżowy mecz w czwartek 17 stycznia.
Łevante UD – FC Barcelona 2:1 (2:0)
1:0 – Erick Cabaco 4
2:0- Borja Mayoral 18
2:1 – Philippe Coutinho 85, karny

Levante: Aitor – Erick Cabaco, Sergio Postigo, Chema (69′ Jason) – Coke, Ruben Rochina (75′ Cheick Doukoure), Sanjin Prcić, Jose Campana, Moses Simon – Emmanuel Boateng (62′ Jose Luis Morales), Borja Mayoral.

Barcelona: Jasper Cillessen – Nelson Semedo, Jeison Murillo, Chumi (58′ Clement Lenglet), Juan Miranda (46′ Sergi Roberto) – Arturo Vidal, Sergio Busquets, Carles Alena – Malcom (67′ Denis Suarez), Ousmane Dembele, Philippe Coutinho.

Published by Marcinek