środa, Sierpień 21

Aktualności

AC Milan wygrał po dogrwce

Wprowadzony z ławki rezerwowych w meczu 1/8 piłkarskiego finału Pucharu Włoch  Patrick Cutrone strzelił dwa gole. Inny dubler Andrea Conti asystował przy bramce. Dzięki dobrym zmianom AC Milan wygrał 2:0 z Sampdorią Genua i awansował do ćwierćfinału tych rozgrywek.
Sampdoria Genua – AC Milan 0:2 po dogrywce  (0:0, 0:0, 0:1)
0:1 – Patrick Cutrone 102
0:2 – Patrick Cutrone 108

 

REKLAMA

Sampdoria: Rafael Cabral – Jacopo Sala, Joachim Andersen, Lorenzo Tonelli, Nicola Murru – Dennis Praet, Albin Ekdal, Karol Linetty (21′ Jakub Jankto) – Gaston Ramirez (77′ Riccardo Saponara) – Fabio Quagliarella (95′ Dawid Kownacki), Gianluca Caprari (90′ Gregoire Defrel)

Milan: Pepe Reina – Ignazio Abate (99′ Andrea Conti), Cristian Zapata, Alessio Romagnoli, Ricardo Rodriguez – Franck Kessie, Tiemoue Bakayoko, Lucas Paqueta (85′ Fabio Borini) – Samuel Castillejo (91′ Patrick Cutrone), Gonzalo Higuain (112′ Diego Laxalt), Hakan Calhanoglu

Published by Marcinek