Aktualności

I ty możesz zostać piłkarką nożną UKS SMS

Jesteśmy bardzo dobrzy w szkoleniu piłkarek nożnych o czym świadczą sukcesy drużyn UKS SMS w minionym roku –  9. miejsce w Turnieju o Puchar Tymbarku do lat 10 (trener Anna Kaźmierczak), złoto w turnieju o Puchar Tymbarku do lat 12 (trener Sebastian Papis), wicemistrzostwo Polski U-13 (trener Sebastian Papis), mistrzostwo kraju U-16, mistrzostwo Polski kadr wojewódzkich (trener Adrian Sokołowski), mistrzostwo Polski U-19 (trener Marzena Salamon, w finale nasze zawodniczki  pokonały Medyka Konin po serii rzutów karnych).

Chcemy także, aby inni mogli dołączyć do naszego klubu i zostać uczniami naszej szkoły, by móc się radować z osiągnięć na futbolowych boiskach.

Z tego powodu 10 marca  (niedziela) godzina 11  w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Łodzi przy ul. Milionowej 12 , odbędą się testy specjalistyczne do naszej szkoły. Zapraszamy wszystkie chętne dziewczyny z roczników 2003- 2004 -2005- 2006 -2007 do klas o profilu – piłka nożna dziewczyn.

W skład testów wejdą :

pomiary antropometryczne (wysokość ciała, masa ciała, poziom tk. tłuszczowej, całkowita zawartość wody w organizmie),
bieg na odcinku 30 metrów (z miejsca oraz z 2 metrów nabiegu),
test specjalistyczny DFB składający się z 5 stacji,
gra kontrolna

Zgłoszenia i szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 42 254 05 75 oraz janusz@smslodz.pl lub bezpośrednio przez stronę Fb.

Strona internetowa Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego w Łodzi – www.smslodz.pl

Published by Marcinek