Aktualności

Łódzka SMS to najlepsze miejsce w kraju

Sukcesów UKS SMS Łódź nie brakuje, toteż nie ma się co dziwić, że ostatnio w mediach pojawiło się wiele artykułów traktujących o naszym klubie – mówi Janusz Matusiak, prezes UKS SMS. – W prasowych artykułach pojawiło się też moje i niektórzy  mogliby odnieść wrażenie, że osiągnięcia UKS SMS to wyłącznie moja zasługa. A tak wcale nie jest.

Pełniąc funkcję prezesa zawsze starałem się, aby ludzie, którzy otrzymali możliwość pracy w naszym klubie tworzyli jedną wspaniałą  sportową rodzinę. W raz z Romanem Stępniem, Mirkiem Dawidowskim, Małgorzatą Jałkiewicz Hoffmann, członkami zarządu naszego klubu, daliśmy i m możliwości i warunki do samorealizacji w pracy zawodowej. Sukces, o których słyszymy i czytamy w mediach były, są i mam nadzieje, że będą, to zasługa nas wszystkich, którzy codziennie pracujemy na rzecz UKS SMS. Doskonała atmosfera i partnerskie zasady współpracy w Szkle Mistrzostwa Sportowego pozwalają zatrudnionym trenerom na wykorzystanie olbrzymiego potencjału, jaki posiada szkoła.

Każdy, kto pierwszy raz zjawia się w podwojach naszej szkoły,  nie zdaje sobie pewnie sprawy, że ponad 120 osób tu zatrudnionych będzie pracowało i robiło wszystko, by jego dziecko odniosło sukces.   Nauczyciele, trenerzy ,wychowawcy w bursie, kucharki, sprzątaczki, magazynierki, pracownicy gospodarczy, elektryk, hydraulik, informatyk czy nawet portier, mają swój duży wkład we wszystkie sukcesy UKS SMS jak również AKS.
Zadaniem wszystkich tych pracowników jest zapewnienie jak najlepszych warunków do osiągnięcia sukcesów sportowych, jak również sukcesów edukacyjnych i wychowawczych.
Od 22 lat nasi staramy się, by nasi wychowankowie, mogli uzyskać jak najlepsze wykształcenie, bo wiemy, że ono jest przepustką do dobrego życia. Nasi absolwenci zostali lekarzami, adwokatami, inżynierami, biznesmenami. O wielu z nich można usłyszeć też w mediach czy przeczytać w prasie.
Jestem przekonany, że jesteśmy najlepszym miejscem w naszym kraju dla młodych utalentowanych ludzi, którzy potrafią połączyć naukę z ciężkimi treningami. Zapewniam, że nie jest to takie proste, ale ci, którzy podejmą wyzwanie nigdy tego nie żałują.

Published by Marcinek