Aktualności

Medyk Konin w ćwierćfinale Pucharu Polski

Piłkarki nożne Medyka Konin wygrały ćwierćfinałowy mecz Pucharu Polski i jako pierwsza drużyna zameldowały się w półfinale. Koninianki wygrały w Uniejowie z TS Mitech Żywiec 6:0.

Bramki: Dominika Kopińska 3 , Nicole Zając, Natalia Chudzik, Anna Gawrońska

Medyk Konin: Natalia Dominiczak – Haley Lukas (83′ Alona Kowtun), Weronika Helińska (46′ Julia Maskiewicz), Sandra Sałata, Klaudia Olejniczak (46′ Anna Gawrońska), Nicole Zając (65′ Cassidee Lynch), Natalia Pakulska (75′ Aleksandra Stasiak), Gabija Gedgaudaite, Natalia Chudzik, Nikol Kaletka, Dominika Kopińska. Trener: Roman Jaszczak.

Mitech Żywiec: Aleksandra Komosa – Maja Stopka, Patrycja Rżany, Patrycja Biegun, Magdalena Matyja, Katarzyna Wnuk, Anna Smidova, Weronika Smaza (63′ Żaneta Zeman), Stanislava Liskova, Petra Zdechovanova, Magdalena Chrzanowska. Trener: Ewelina Prokop.

W meczu półfinałowym zagrają ze zwycięzcą spotkania pomiędzy GKS Górnik Łęczna i AZS UJ Kraków.

Published by Marcinek