Aktualności

Mecz PP zdecyduje o reprezentacyjnych powołaniach

Osiem piłkarek nożnych z klubów zagranicznych powołał selekcjoner reprezentacji Polski kobiet, Miłosz Stępiński, na turniej towarzyski Algarve Cup, który odbędzie się w dniach 27 lutego – 6 marca w Portugalii.

Zgrupowanie rozpocznie się w niedzielę, 24 lutego w Warszawie. Powołania krajowe zostaną ogłoszone w poniedziałek, 18 lutego. – W dniach 16 i 17 lutego odbędą się mecze Pucharu Polski (UKS SMS gra z AZS PWSZ Wałbrzych), które chciałbym jeszcze obejrzeć przed podjęciem ostatecznych decyzji w kwestii powołań – mówi selekcjoner.

Powołania:
Katarzyna Kiedrzynek (PSG FC),
Kinga Szemik (The University of Texas Rio Grande Valley),
Paulina Dudek (PSG FC),
Aleksandra Sikora (Juventus FC),
Katarzyna Daleszczyk (US Sassuolo Calcio Femminile),
Ewa Pajor (VfL Wolfsburg),
Agnieszka Winczo (BV Cloppenburg 1919),
Julia Matuschewski (1. FC Saarbrucken).

Published by Marcinek