środa, Sierpień 21

Aktualności

Kolejna bramka Piątka

Krzystof Piątek idzie za ciosem i po raz 15. we włoskiej ekstraklasie piłkarskiej zdobył gola. Polak pokonał bramkarza Cagliari Calcio w pojedynku wygranym przez Milan 3:0.
AC Milan – Cagliari Calcio 3:0 (2:0)
1:0 – Luca Ceppitelli 13, samobójcza
2:0 – Lucas Paqueta 22
3:0 – Krzysztof Piątek 62

Milan: Gianluigi Donnarumma – Davide Calabria (66′ Andrea Conti), Mateo Musacchio, Alessio Romagnoli, Ricardo Rodriguez – Franck Kessie, Tiemoue Bakayoko, Lucas Paqueta – Suso, Krzysztof Piątek (65′ Patrick Cutrone), Hakan Calhanoglu (77′ Fabio Borini).

Cagliari: Alessio Cragno – Darijo Srna, Luca Ceppitelli, Fabio Pisacane, Luca Pellegrini – Paolo Farago, Simone Padoin (68′ Alessandro Deiola), Nicolo Barella – Artur Ionita (76′ Kirył Despodow), Joao Pedro (80′ Filip Bradarić) – Leonardo Pavoletti.

Published by Marcinek