środa, Sierpień 21

Aktualności

Skromna wygrana Legii

Piłkarze Legii Warszawa gonią lidera z Gdańska. Piłkarski mistrz Polski nie bez problemów skromnie pokonali Wisłę Płock (1:0). Gola na wagę zwycięstwa strzelił w drugiej połowie Artur Jędrzejczyk
Wisła Płock – Legia Warszawa 0:1 (0:0)
0:1 – Artur Jędrzejczyk 65

Wisła Płock: Thomas Daehne – Igor Łasicki, Adam Dźwigała, Alan Uryga, Angel Garcia – Jakub Łukowski (64′ Nico Varela), Damian Rasak (69′ Oskar Zawada), Dominik Furman, Ariel Borysiuk, Giorgi Merebaszwili – Ricardinho (84′ Grzegorz Kuświk).

Legia Warszawa: Radosław Majecki – Michał Kucharczyk (60′ Salvador Agra), Artur Jędrzejczyk, William Remy, Adam Hlousek – Marko Vesović, Cafu, Sebastian Szymański (83′ Kasper Hamalainen), Andre Martins, Dominik Nagy (90′ Iuri Medeiros) – Sandro Kulenović

Published by Marcinek