Aktualności

Turnieju Algarve Cup. Polska pokonała Hiszpanię

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych wygrała 3:0  z reprezentacją Hiszpanii w pierwszym meczu grupy B rozgrywanego w Portugalii towarzyskiego turnieju Algarve Cup.

Bramki dla polskiej drużyny zdobyły: Paulina Dudek 26, Patrycja Balcerzak 34, Ewa Pajor 50

Polska:  Katarzyna Kiedrzynek – Aleksandra Sikora, Paulina Dudek,  Małgorzata Mesjasz, Natalia Chudzik (46,  Martyna Wiankowska) – Dominika Grabowska (69, Dżesika Jaszek), Gabriela Grzywińska, Patrycja Balcerzak (61, Emilia Zdunek), Agnieszka Winczo (46, 1Katarzyna Daleszczyk), Ewelina Kamczyk (46, Weronika Zawistowska) – Ewa Pajor (69,  Julia Matuschewski).

Następny mecz Polki zagrają 4 marca o godz. 18:30 w Parchal przeciwko Holandii, a kolejne spotkanie będzie już o miejsce w turnieju. W Algarve Cup bierze udział 12 zespołów podzielonych na cztery grupy.

Published by Marcinek