Brązowy medal dla UKS SMS Łódź w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Futsalu!

Świetne wieści ze stolicy! Młode zawodniczki z UKS SMS Łódź wracają z brązowym medalem Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu w kategorii U14 Kobiet. Jest to pierwszy tego typu sukces w piłce halowej dla klubu. Przypomnijmy pierwszego dnia odbyły się zmagania grupowe. Dziewczyny z SMS-u trafiły do grupy B gdzie odpowiednio rozegrały spotkania z:
UKS Staszkówka Jelna 0 – 1 UKS SMS Łódź (bramka: Nadia Krezyman, która również została wybrana najlepszą zawodniczką tego spotkania)
ROW Rybnik 0 – 2 UKS SMS Łódź (bramki: 2 Nadia Krezyman, która ponownie została wybrana najlepszą zawodniczką meczu)
UKS Staszkówka Jelna 1 – 0 ROW Rybnik
Tabela:                                   PKT     BR
1. UKS SMS Łódź                   6        3-0
2. UKS Staszkówka Jelna        3        1-1
3. ROW Rybnik                       0        0-3
Dzień drugi faza pucharowa:
Ćwierćfinały:
Pogoń Tczew 4 – 0 UKS Staszkówka Jelna
Włókniarz Białystok 3 – 0 SWD Wodzisław Śląski
KSB Lędziny 2 – 3 UKS SMS Łódź (bramki: 2 Nadia Krezyman, Inez Sikora)
Nadia Krezyman została wybrana najlepszą zawodniczką meczu
 FSA Kraków 1 – 2 Wierzbowianka Wierzbno
Półfinały:
Pogoń Tczew 2 – 0 Włókniarz Białystok
UKS SMS Łódź 2 – 3 Wierzbowianka Wierzbno (bramki: Patrycja Czuj, Inez Sikora)
Mecz o 3 miejsce
Włókniarz Białystok 1 – 3 UKS SMS Łódź (bramki: Wojtkowiak Klaudia, Kolis Julia, Inez Sikora)
Inez Sikora została wybrana najlepszą zawodniczką meczu
Finał
Pogoń Tczew 0 – 2 Wierzbowianka Wierzbno
Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. Wierzbowianka Wierzbno
2. Pogoń Tczew
3. UKS SMS Łódź
4. Włókniarz Białystok
5. FSA Kraków
6. UKS 3 Staszkówka Jelna
7. SWD Wodzisław Śląski
8. KSB Lędziny
9. TS ROW Rybnik
10. Polonia Tychy
11. AZS UW Warszawa
12. Mazovia Grodzisk Mazowiecki
UKS SMS Łódź w turnieju finałowym zagrał w następującym składzie:
Banach Patrycja, Krezyman Nadia, Czuj Patrycja, Wojtkowiak Klaudia, Czołnowska Karolina, Skużybut Natalia, Gała Oliwia, Szydziak Aleksandra, Kowalska Milena, Kolis Julia, Sobczyńska Natalia, Kwiatkowska Patrycja, Fiałkiewicz Martyna, Sikora Inez, trener Papis Sebastian, kierownik drużyny Czołnowski Dariusz osoby, które pomagały w prowadzeniu i przygotowaniu drużyny: Dziamska Małgorzata, Lipińska Patrycja, Łuczak Julia, Lichwa Małgorzata. Na koniec pragniemy podziękować wszystkim, którzy nas dopingowali a w szczególności rodzicom licznie przybyłym na halę Uniwersytetu Warszawskiego.