czwartek, Maj 23
Łódź, Polska
13.7°C

Aktualności

Bramka Milika

Arkadiusz Milik zdobył gola, ale Napoli awansowało do ćwierćfinału piłkarskiej Ligi Europy. Wicemistrz Włoch przegrał 1:3 z Redbullem Salzburg, ale gra dalej.
Red Bull Salzburg – SSC Napoli 3:1 (1:1), pierwszy mecz 0:3
0:1 – Arkadiusz Milik 14
1:1 – Munas Dabbur 25
2:1 – Fredrik Gulbrandsen 65
3:1 – Christoph Leitgeb 90+2

Salzburg: Alexander Walke – Stefan Lainer, Andre Ramalho, Jerome Onguene, Andreas Ulmer – Enock Mwepu (59′ Fredrik Gulbrandsen), Diadie Samassekou, Hannes Wolf, Dominik Szoboszlai (74′ Christoph Leitgeb) – Takumi Minamino (86′ Erling Braut Haland), Munas Dabbur.

Napoli: Alex Meret – Elseid Hysaj, Vlad Chiriches (78′ Kevin Malcuit), Sebastiano Luperto, Mario Rui – Jose Callejon, Allan, Fabian Ruiz, Piotr Zieliński (74′ Amadou Diawara) – Dries Mertens (88′ Amin Younes), Arkadiusz Milik.

Published by Marcinek