czwartek, Maj 23
Łódź, Polska
13.7°C

Aktualności

Miedź w półfinale

Miedź Legnica awansowała do półfinału piłkarskiego Pucharu Polski po wyjazdowym zwycięstwie z Puszczą Niepołomice 1:0 (1:0).
Miedź, zdobywca Pucharu Polski z 1992 roku, dołączyła do pozostałych półfinalistów: Lechii Gdańsk, Jagiellonii Białystok oraz Rakowa Częstochowa.

Puszcza Niepołomice – Miedź Legnica 0:1 (0:1)
0:1 – Forsell 2

Puszcza Niepołomice: Miłosz Mleczko – Mateusz Bartków, Piotr Stawarczyk, Konrad Stępień, Michał Mikołajczyk – Łukasz Szczepaniak, Marcel Kotwica, Marcin Stefanik (62′ Marcin Orłowski), Konrad Nowak, Wiktor Żytek – Hubert Tomalski (74′ Jakub Bąk).

Miedź Legnica: Anton Kanibołocki – Aleksandar Miljković, Bozo Musa, Mateusz Żyro -Henrik Ojamaa, Borja Fernandez, Rafał Augustyniak, Artur Pikk (67′ Juan Camara) – Petteri Forsell (87′ Mateusz Szczepaniak), Fabian Piasecki, Omar Santana.

Published by Marcinek