czwartek, Maj 23
Łódź, Polska
13.1°C

Aktualności

Valencia CF gra dalej

Valencia CF jest niepokonana od 14 meczów. Hiszpański klub  awansował do ćwierćfinału piłkarskiej Ligi Europy, a dostał się tam dzięki bramce na 1:1 strzelonej FK Krasnodar w 93. minucie. Pierwszy mecz: 1:2.
FK Krasnodar – Valencia CF 1:1 (0:0)
1:0 – Magomed Sulejmanow 85
1:1 – Goncalo Guedes 93

Krasnodar: Matwiej Safonow – Siergiej Petrow (75′ Magomed Sulejmanow), Uros Spajić, Jon Gudni Fjoluson, Cristian Ramirez – Kristoffer Olsson, Jurij Gazinski, Mauricio Pereyra (90′ Iwan Taranow) – Wanderson, Ari (30′ Dmitrij Stocki), Viktor Claesson

Valencia: Neto – Daniel Wass, Gabriel, Mouctar Diakhaby, Jose Gaya – Francis Coquelin, Geoffrey Kondogbia, Carlos Soler (88′ Kevin Gameiro), Denis Czeryszew – Ruben Sobrino (57′ Rodrigo), Santi Mina (70′ Goncalo Guedes)

Published by Marcinek