czwartek, Maj 23
Łódź, Polska
13.7°C

Aktualności

Pogoń wygrała w Płocku

W spotkaniu piłkarskiej ekstraklasy Pogoń Szczecin wygrała na wyjeździe z Wisłą Płock (2:0). To pierwsze wyjazdowe zwycięstwo szczecinian nad płocczanami od sezonu 2009/2010.

Wisła Płock – Pogoń Szczecin 0:2 (0:1)
0:1 – Adam Buksa 39
0:2 – Adam Buksa 48

Wisła: Thomas Daehne – Jake McGing, Adam Dźwigała, Alan Uryga, Angel Garcia Cabezali – Damian Rasak (60′ Alen Stevanović), Ariel Borysiuk, Nico Varela, Dominik Furman, Giorgi Merebaszwili (75′ Ricardinho) – Grzegorz Kuświk (58′ Oskar Zawada).

Pogoń: Łukasz Załuska – Jakub Bartkowski, Sebastian Walukiewicz, Jarosław Fojut (82′ Mariusz Malec), Hubert Matynia – Kamil Drygas, Zvonimir Kozulj, Sebastian Kowalczyk, Radosław Majewski (70′ Iker Guarrotxena), David Stec – Adam Buksa (90′ Soufian Benyamina).

Published by Marcinek