Aktualności

Ważny mecz UKS SMS w Katowicach

Przed piłkarkami ekstraligi siedemnasta kolejka sezonu.W sobotę UKS SMS Łódź grać będzie w Katowicach z tamtejszym GKS. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15.30.

Beniaminek w pierwszej części sezonu okazał się lepszy od drużyn ze środka klasyfikacji –  pokonał UKS SMS Łódź oraz AZS UJ Kraków i to na wyjazdach.  Zespół trenera Witolda Zająca (siódma lokata w tabeli) do zajmujących piąte miejsce łodzianek traci cztery punkty. W starciu GKS z UKS SMS dojdzie do konfrontacji najzdolniejszej polskiej młodzieży. Powinno być zatem ciekawie.

Mecze 17. kolejki:

Mitech Żywiec – Górnik Łęczna

AZS UJ Kraków – Medyk Konin

AZS PSW Biała Podlaska -AZS PWSZ Wałbrzych

Czarni Sosnowiec -AZS Wrocław

Polonia Poznań – Olimpia Szczecin

GKS Katowice – UKS SMS Łódź

Published by Marcinek