Aktualności

Rywalki UKS SMS walczą o… przetrwanie

W meczu 18. kolejki ekstraligi piłkarek nożnych UKS SMS podejmować będzie TS Polonii Poznań.Sobotnie spotkanie na boisku przy ul. Milionowej 12 rozpocznie się o godz. 11.

Podopieczne trenera Marka Chojnackiego po  17. kolejkach wywalczyły 25 punktów i zajmują 5 miejsce w ligowej tabeli. UKS w tym sezonie wygrał 8 spotkań, tyle samo przegrał i zanotował jeden remis. Na przeciwnym biegu ie jest drużyna Polonii, która   znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli z zaledwie jednym punktem!

Piłkarki Polonii  są w koszmarnej sytuacji finansowej. Wiadomo już, że bez wsparcia finansowego nie będą mogły dokończyć sezonu. Obecnie prowadzona jest w Poznaniu zbiórka na portalu zrzutka.pl. Z potrzenych na funkcjonowanie 50 tysięcy złotych udało się na razie uzbierać 1 565 złotych. Czy to pozwoli na dotrwanie do ostatniego spotkania sezonu?

Published by Marcinek