Aktualności

Wywiad z Patrykiem Domagałą

Kolejny wywiad z przedstawicielem naszej Akademii UKS SMS Łódź Patrykiem Domagałą – zawodnikiem rocznika 2002 i uczniem klasy I A LO

Patryk w sobotę rozpoczynacie rozgrywki w I lidze wojewódzkiej B 1 meczem u siebie z WKS Wieluń. Jakie cele stawiacie sobie jako zespół na rundę wiosenną?

PD: Dzień dobry . Tak w weekend rozpoczynamy ligę i chcemy znaczyć ją bardzo dobrze , ponieważ chcemy wygrać . Naszym głównym celem jest zajęcie pierwszego miejsca i wygranie baraży do CLJ u 17 tak aby zawodnicy z rocznika 2003 nie musieli sami grać pół roku w wojewódzkiej lidze tylko od początku następnego sezonu mogli występować w CLJ.

Za wami długi okres przygotowawczy w którym rozegraliście kilka meczy sparingowych z czołowymi zespołami w swojej kategorii wiekowej , dodatkowo drużyna została uzupełniona kilkoma zawodnikami z rocznika 2003. Jak twoim zdaniem to funkcjonuje ?

PD: Zgadza się okres był długi i nie należał do najłatwiejszych ale bardzo dobrze go przepracowaliśmy i było widać efekty w grach kontrolnych. Co do zawodników z rocznika 2003 uważam że dobrze to funkcjonuje , ponieważ wprowadzili większą rywalizację w drużynie a to pomaga w rozwoju całego zespołu.

Jak układa się współpraca z nowym trenerem Mariuszem Soleckim ?

PD: Sądzę że współpraca z nowym trenerem jest jak najbardziej na plus. Trener wprowadził do zespołu nowe założenia taktyczne , które zaczynają dobrze funkcjonować i widać tego efekty w grach kontrolnych.

W poprzednim sezonie zagrałeś kilka meczu w roczniku starszym w Centralnej Lidze Juniorów u-17 . Jak oceniasz to doświadczenie ?

PD: Według mnie było to cenne doświadczenie , które pomogło mi się rozwinąć i uwierzyć w siebie , zdałem sobie sprawę z tego że ciężka praca się opłaca i została ona doceniona przez trenerów.

Każdy młody zawodnik ma jakieś plany , marzenia o rozwoju swojej kariery zawodniczej. Zdradzisz swoje?

PD: Wiadomo tak jak każdy młody zawodnik marzę o tym aby zostać jak najlepszym piłkarzem i zdobywać wiele trofeów. Staram się ciężko pracować na treningach żeby moja praca nie szła na marne. Jednym z moich głównych celów jest zagranie w kadrze Polski ponieważ było by to niesamowite przeżycie i będę robił wszytko aby osiągać swoje cele.

Dziękujemy Patryk i życzymy samych sukcesów sportowych !!!

Published by Sizzzar